Szanowni Państwo

   Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników turystyki na organizowane przez nasze gospodarstwo spływy kajakowe. Poszerzając ofertę o lokalne atrakcje chcielibyśmy zachęcić Państwa do aktywnego wypoczynku i poznania naszej okolicy w jakże atrakcyjny sposób. Perspektywa rzeki z odmiennością krajobrazu, spokój i obcowanie z przyrodą pozwolą zapomnieć o trudach dnia codziennego, pomogą zregenerować siły i dostarczą niezapomnianych wrażeń.
Na dzień dzisiejszy dysponujemy 4 dwuosobowymi kajakami, tak więc maksymalna ilość uczestników spływu to 8 osób.

Proponujemy Państwu 2 trasy:

Pierwsza (CZEKARZEWICE - SOLEC) licząca ok. 22 km, trwająca z dojazdem ok. 5 godzin rozpoczyna się w miejscowości Czekarzewice na rzece Kamiennej. Kamienną płyniemy do jej ujścia do Wisły - 15 km, a dalej Wisłą - 7km i wpływamy do rzeki Krępianki, aby skończyć spływ przy "mostku na Podolu" w Solcu nad Wisłą. Po spływie uczestnicy pieszo udają się na teren naszego gospodarstwa.

Druga (KŁUDZIE - KAZIMIERZ DOLNY) spływ trwa 4-5 godzin. Start w miejscowości Kłudzie przy przeprawie promowej. Spływamy Wisłą do Kazimierza, długość trasy ok. 28 km. Po spływie kilkugodzinne zwiedzanie miasta i powrót busem do Solca nad Wisłą.

Obydwie trasy bardzo atrakcyjne, piękna przyroda, piękne widoki, wspaniałe rzeki i ciekawe zabytki do zwiedzania. Rzeki pozytywnie zaskakują i dają wiele kajakowej radości. Po spływie zachęcamy do noclegu w drewnianych domkach w naszym gospodarstwie (grill, ognisko, możliwość całodziennego wyżywienia).
Cena spływów do uzgodnienia z gospodarzem Mirosławem Wiechem.

Serdecznie ZAPRASZAMY!!!

© 2021 KOLOR-Graf